Wie zijn de instructeurs?

Thei Marcks, Roger Willemsen en John Golsteijn zijn de hoofdinstructeurs(*) en nemen de brevetten af in het bijzijn van een ander bestuurslid. Oefenen en trainen kan met een van de onderstaande instructeurs.

Instructeurs E-mail Vliegtuig Zwever Helicopter Drone
* Thei Marcks twj.marcks@hotmail.nl x x
* Roger Willemsen sof2gamer@gmail.com x x
* John Golsteijn johngolsteijn@gmail.com x x
Jo Vrehen jtvrehen@hetnet.nl x x
Hein Passage m.hogenboom4@kpnplanet.nl x x
Rob Jongstra rob.jongstra@gmail.com x x
Yves Jongstra yves.jongstra@kpnplanet.nl x x x
Graham Paul g.paul3@ziggo.nl x x
Mario van Cann cannvanm@gmail.com x x
Paul Peree pjmgperee@gmail.com x x
Theo Groenewald theo.groenewald52@gmail.com x
Lex Habets lexhabets@live.nl x x

 

Met welk toestel kan ik welk brevet halen?

Opmerkingen

-Brevet A, B en C geven recht op een federatiebrevet waarmee ik ook mag vliegen op andere vliegvelden.

-Het basisbrevet is een “Vliegende Hollander Brevet” en alleen geldig op ons vliegveld

-Alle toestellen worden geregistreed middels het onderstaande formulier. Op dit formulier is een optie. Mag de eigenaar/piloot met dit toestel vliegen??
Indien het NEE is zal er een aanvullende training of brevet nodig zijn. De instructeur besluit en tekent dit formulier af. Bij twijfel kan de instructeur vragen om voor te vliegen.

Download registratie formulier

 

Het bestuur